Ubytování v Boru u Skutče, Bor u Skutče

Bor u Skutče 94, 53944
od 230 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování se nachází v prvním patře rodinného domu. K dispozici jsou zde tři pokoje s televizí (max. kapacita 8 osob), plně vybavená kuchyňka s ledničkou, koupelna a záchod.

Další informace

  • Možnost zakoupení turistické a cykloturistické mapy.
  • Možnost ubytování se psem.
  • Úschovna kol.
  • Venkovní grilování a posezení u krbu na zahradě u domu.
  • Připojení Wi-Fi

Ceny

Cena za osobu
230 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

3 a více nocí

Služby

Bar
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Mnoho turistů přijíždí navštívit Bor kvůli přírodním zajímavostem. Nacházejí se zde spletité systémy skalních rozsedlin a jeskyní, které se nazývají Toulovcovy Maštale a Městské Maštale. Své jméno získaly podle bohatého litomšlského měšťana a mecenáše Vavřince Toulovce z Třemošné, který prý využíval těchto skalních skrýší pro svou družinu i naloupené poklady.

Mezi další skalní útvary, které lákají turisty patří Kolumbovo vejce, Kříž, Kazatelna, Dudychova a Motyčkova jeskyně a další.

Procházejí zde také cykloturistické stezky. V mikroregionu bylo vyprojektováno 156 km cyklostezek určených převážně pro horská a treková kola na téměř 10 tisíc ha.

Z Boru můžete podnikat pěšky, na kole nebo autem výlety do nedalekých měst a obcí. Můžete navštívit například zámek v Nových Hradech nebo v Litomyšli, zříceninu hradu Košumberk v Luži, hrad Rychmburk, přírodní park Údolí Krounky a Novohradky nebo Pivnickou rokli ve Zderazi. V okolí se také nachází tři nově vybudované rozhledny.

Mapa

Velká mapa