Autokemp Seč Pláž, Seč

Hoješín 1, 53807
od 60 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 900m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Dovolujeme si Vás pozvat na dovolenou do samotného srdce Železných hor, do míst, kde na Vás dýchne na každém kroku historie a která Vás okouzlí a překvapí svým přírodním bohatstvím.

Další informace

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

Kemp je vhodný pro rodinnou rekreaci, mimo sezonu je ideálním místem pro nejrůznější srazy. Vzhledem k poloze přímo u vody je také vyhledávaným místem rybářů.

Nabízíme ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu, a to i dlouhodobě. Vlastní ubytovací jednotky lze umístit do dvou oddělených sektorů – v centrální části nebo do klidnější zóny.

Provozní doba kempu je od dubna do října, samozřejmě v závislosti na počasí. Recepce je v období letních prázdnin otevřena 24 hodin denně, mimo sezonu dle potřeby.

 

Vybavení kempu:

Většina ubytovacích jednotek je vybavena kuchyňskými koutky, k dispozici je rovněž veřejná kuchyňka. V kempu je možné grilovat (malý gril lze i zapůjčit) i opékat nad ohníčkem (dřevo i vidlice obstaráte přímo v kempu). Najdete zde i prodejnu čerstvého pečiva, základního potravinářského a drogistického zboží a několik restaurací a letních hospůdek, nechybí ani stánek se zmrzlinou. Všechny tyto provozovny jsou v režii soukromých provozovatelů, většina z nich tak má otevřeno pouze v období hlavní sezony.

Milovníci koupání a opalování najdou na pláži vše potřebné od možnosti se osprchovat až po občerstvení a WC; k dispozici je i půjčovna loděk a šlapadel. Příznivci aktivnější dovolené mohou využít dvě hřiště, malé fitko, zahrát si ping-pong nebo třeba jen ruské kuželky či venkovní šachy. Krásná okolní příroda pak láká k procházkám a výletům na kole. Kola je možno v kempu uschovat.

Ani děti se nudit nebudou – dětské hřiště doplňují trampolíny a skákací hrad, nejen při nepřízni počasí mohou využít klubovnu, kde je zabaví animátorka. Vedle toho je tu pro všechny ještě řada zpestření v podobě pravidelného programu. 


Ceny

Cena za celý objekt
995 Kč
Cena za karavan
99 Kč
Cena za obytný vůz
110 Kč
Cena za parkování (auto)
70
Cena za parkování (moto)
40
Cena za stan
60 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Aktuální platný ceník na www.autokempsec.cz

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
98
Čtyřlůžkové pokoje
18
Dvoulůžkové pokoje
6
Šestilůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
WC

Restaurace

Možnosti stravování

Většina chatek je vybavena kuchyňkami. Ostatní mohou využít veřejné kuchyňky nebo využít nabídky restaurace a rychlých občerstvení přímo v areálu. Další možnosti stravování v centru Seče.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

 Typy na výlety naleznete na: http://www.autokempsec.cz/kam-vyrazit/d-1049/p1=1015


Mapa

Centrum 900m
Autobus 900m
Vlak 10km
Velká mapa